תפריט סגור

קרם לטחורים

ההערכה היא שלשלושה מתוך ארבעה מבוגרים יהיו תסמיני טחורים כלשהם במהלך חייהם. חשוב לשים לב למגוון הרחב של התסמינים שיכולים להתלוות לטחורים, מכיוון שהם יכולים להצביע על מחלה קשה. אלה כוללים דם בצואה, גושים נראים בפי הטבעת, נפיחות, כאב, גירוד, צריבה ועוד ועוד.

רק כאשר טחורים מתנפחים

מודלקים או סובלים מצניחה, אנשים חשים אי נוחות ומבקשים הקלה. קרמים ומשחות טחורים ב- OTC מקלים ביעילות על הסימפטומים, אך קרמים אינם גורמים לטחורים להיעלם. ניתן להשתמש בקרם טחורים להפחתת נפיחות ולהקלה על הכאב, הצריבה והגרד הקשורים לעיתים קרובות להתפרצויות טחורים.

מרבית התרופות הביתיות וקרמי הטחורים ללא מרשם לא נבדקו לבטיחותן או ליעילותן

ושימוש ממושך (מעל שבוע) בקרמים אלו עלול לגרום לתופעות לוואי. היעילות של קרם טחורים עשויה להשתנות בהתאם למוצר שבו משתמשים ובאדם. אזהרות לגבי קרמי טחורים קובעות כי אין למרוח אותן על הפנים או העיניים.

משחות טחורים משמשות להקלה זמנית על טחורים

מצב שעלול להוביל לאי נוחות גופנית. אם הטחורים אינם נוחים, ישנן דרכים להקל על התסמינים, כולל שימוש בקרמים. לטחורים ללא מרשם יש חומרים קהות להפחתת דלקת ואמני איפור משתמשים בהן להפחתת נפיחות בעיניים ולשיפור נראות הקמטים סביב העיניים.

קרמי טחורים וטיפולים אקטואליים אחרים אינם מרפאים טחורים

אך יכולים לעזור באופן זמני נגד גירוד, דלקת ושריפה. ישנם טיפולי טחורים אקטואליים רבים, החל בקרמים שניתן לקנות בחנויות וכלה בפתרונות DIY שאפשר להכין בבית. ישנם טיפולים שונים עבור טחורים פנימיים (המחליפים את פי הטבעת) וטחורים חיצוניים (אשר הופכים ישירות לפי הטבעת), אך יש לנו המלצות לקרמים, מגבונים ומוצרים דמויי אמבטיה שונים ללא מרשם להפחתת הגירוד, הנפיחות , צריבה ואי נוחות הקשורים לשני הסוגים.

תסמיני טחורים ומשחה טיפולית להקלה על גרד, צריבה ואי נוחות 12 הכנה H. טיפול טחורים טיפול משחה נגד גירוד, כוויות, אי נוחות והקלה הוא טיפול ידוע בטחורים ומומלץ מאוד על ידי מה שהיה לנו שישה גסטרואנטרולוגים רֵאָיוֹן.

על פי Mayo Clinic

אתה יכול גם להשתמש במדרסים ספוגים באדנית מכשפה ומוסתרים מתחת לרפידות קירור רפואיות כדי להקל על טחורים במהלך ההריון. קרמי טחורים ותכשירים המכילים H הם מכווצים כלי דם, כלומר הם מקטינים את גודל כלי הדם, מגבילים את זרימת הדם ומפחיתים נפיחות ורקמות נפוחות. רקמות אחרות, כמו העור העדין סביב העיניים, מופחתות, אשר יכולות להראות עייפות, חולות או זקנות עקב קמטים ועור כהה יותר.

אם נוצרים קרישים או פקקת כואבת בטחורים החיצוניים

הרופא שלך עשוי להסיר אותם כדי להבטיח הקלה מיידית. הליכים רפואיים להסרת טחורים במקרים מסוימים טחורים אינם נעלמים. קשירת גומי של טחורים פתח דיאלוג קופץ סגור קשירת גומי של טחורים הליך זה מסיר טחורים עם רצועת גומי או קשירה לתוכם הרופא שלך מכניס כלי קטן הנקרא ליגטור (צינור קל המכסה את התעלה האנאלית) ולוקח את טחורים עם מלקחיים.

זה לא משפיע על טחורים באופן מקומי

אבל זה מרכך את הצואה ומווסת את הצרכים, מסביר ד"ר רג'אפקסה וגורם לטחורים להתכווץ. הדרך הטובה ביותר למנוע טחורים היא למנוע עצירות, אשר בתורו עוזרת להגן על הוורידים הנפוחים מפני התרחשותם. משככי כאבים כמו אקמול, איבופרופן ואספירין יכולים גם הם לעזור בתסמיני טחורים.

עליך להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בפעם הראשונה בטיפול חדש בטחורים או בתכשיר להקלה על טחורים

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, השתמש במוצרי טחורים ללא מרשם שנקבעו על ידי היצרן או הרופא שלך. אם אתה חושד שיש לך טחורים אך טרם קיבלת אבחנה רשמית, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני שמטפלים בכל סוג של טחורים.

אם הטחורים שלך גורמים לאי נוחות קלה בלבד

הרופא שלך עשוי להציע קרם ללא מרשם, משחה, נרות או שיבוץ. מוצרים אלה עשויים להכיל מרכיבים כגון מכשפת לוז, הידרוקורטיזון או לידוקאין בכדי להקל על כאבים וגירודים. פנה לרופא תוך שבוע אם אין לך הקלה או כאב חמור או דימום.

אין להשתמש בקרמים סטרואידים ללא מרשם למשך יותר משבוע אלא אם כן הם נקבעים על ידי הרופא מכיוון שהם עלולים לדלל את עורך. ניתן לסבול כאב אם קריש דם מופיע יותר מיומיים לאחר הטיפול בתסמין בבית, אך המתן עד שהקריש נעלם מעצמו.
למידע נוסף בנושא של קרם לטחורים באפשרותך לבקר באתר artmedicalcenter.co.il

אם הקריש חדש, ניתן להסיר את הטחורים החיצוניים, ולהסיר את הקריש מהווריד בהליך קטן על ידי מנתח. אם לא מטפלים בטחורים בטיפול שמרני והתסמינים נמשכים, הטחורים הפנימיים עלולים להתרחש.

ישנם מספר טיפולי טחורים מינימום פולשניים שהם פחות מכאיבים מהסרת טחורים מסורתית או כריתת טחורים ומאפשרים החלמה מהירה יותר. ניתן לבצע טיפולים אלה בתרגול כירורגי, כניתוח חוץ או בבית חולים.

לאחר שראה כמה חולים זקוקים להליכים מתקדמים, הבין ד"ר רוברט קוטלר שתרופות יעילות טחורים יכולות למנוע סבל רב. ״לפני שידעתי, שנים אחר כך לא עברתי ניתוח בסדק האנאלי. ניסיתי כל מיני שיכוך כאבים, אבל שום דבר לא עבד והתלבשתי.

רוב המומחים ממליצים גם על אמבט ישיבה של 20 דקות ועל צרכים פעמיים עד שלוש ביום. לד"ר רג'אפקסה מוצר ללא מרשם המכיל לוז מכשפה מכיוון שיש לו השפעה מרגיעה ואנטי דלקתית. הנוסחה הכפולה של לוז מכשפות ומנטול מקלה על גירוד ושריפה.