תפריט סגור

רפואת חירום

אני סטודנט במכללה וכיום עובד בניו יורק כסטודנט לרוקחות בבית הספר לרוקחות באוניברסיטת ניו ג'רזי בניוארק, ניו ג'רזי. כשאני מסיים את לימודי בית הספר לרוקחות, אני רוצה להתמחות בתחום אחד שמעניין אותי מספיק כדי להתמקד, ולכן אני עובד על מגמת הרפואה החירום שלי (EMT) באוניברסיטת ראטגרס.

אני אוהב שרופאים רבים אוהבים שאעבור אותם למשמרת כדי להכניס אותי לשגרה, אך עבור אחרים, כל שאלה שהם שואלים רוקח ED, בין אם היא נוטלת תרופות ובין אם לא, נענות באופן כמעט קסמי.

איך אתה יכול לזכור שטיפלת בכל דבר שעשוי לעבור דרך הדלת

בין אם זה חבורה, זריקה, הצטננות או אבולה? למדתי בבית ספר לרפואה כדי לעזור לאנשים ויש לי כבוד רב לאחיות, רופאים ורוקחים השומרים על מטופליהם באותה גישה כמו בימיהם הראשונים. לעזור למישהו בשעת חירום ולהיות מאומן לא רק לעזור לו, אלא גם להבטיח כי החירום מסתיים בצורה הטובה ביותר ככל האפשר, זו אמת שמעט מאוד אנשים יכולים לומר בבירור לאורך הקריירה שלהם. אין שום משמרת שאינני יכול ללכת אליה ולא לחזור ולהגיד "באמת עזרתי למישהו היום" ולהמשיך במשמרת.

רופאים זוטרים צריכים להיות בעלי כישורים אלה ברפואת חירום, אך הם אינם נבדקים על הלוח. אתה לא צריך להיות בעל מנת משכל רגשית גבוהה כדי להצליח כרופא חירום אם אתה עובד טוב עם אנשים סביבך ומטפל בהם.

הייתי אומר שכדאי לך לעבוד עם אנשים מכל שכבות האוכלוסיה ולהיות מודע למקום שבו המטופלים שלך נמצאים כשהם זקוקים לעזרתך ביותר ולהיות שחקן קבוצה

אני אוהב לעבוד בחדר המיון ולהיות מסוגל לעבוד עם המטופלים שאני רואה, אבל אני חושב שאני הכי גאה באנשים שאני רואה כאן. עבדתי איתי בקריירה שלי. אילו שלושת תארים מתארים תרופת חירום טיפוסית ומדוע? אני מלא אנרגיה, אני צריך להתמודד עם מצבי חירום, חולים מקבלים את תשומת הלב הבלתי מחולקת שלי, ותמיד יש מישהו שצריך לדחוף לדחוף תינוק.

לעתים קרובות זה יכול להפריע לי לעבוד לראות אנשים שכבר נמצאים בחדר אחר

ואני יכול להיות מאוכזב מאוד. זה אולי מרגיש שרופא חירום צריך להיות בכוח לאשפז אותך, אבל מסתבר שהמטופל בטוח יותר לעשות את עבודתו – לפני שהוא יעבור לאמבולנס. זה יכול להיות קשה גם כאשר מטופל מגיע לבית חולים מתוך ציפייה שהוא או היא יתקבלו. למען האמת, צריך הרבה כוח אישי כדי לשמור על ראש נקי ולזכור שכמטפל אתה מקבל שירותי בריאות. אילו תובנות מהירות הייתם נותנים לתלמידים לחשוב על רפואת חירום? קורסים להכרת רפואה דחופה מספקים את הידע התיאורטי הדרוש להכנת סטודנטים לרפואה קלינית ורפואית. אם אתה רוצה לעסוק בתחום זה, עליך לעבור לסבב לעבור לימודי רפואה.

קורסים אלה משתמשים במיומנויות המומלצות על ידי מנהלי הפקידות של רפואה דחופה, שפורסמו ברפואה דחופה אקדמית, וכן בהנחיות האגודה הרפואית האמריקאית (AMA) והאיגוד הבינלאומי למכללות רפואיות.

בתי חולים של Mayo Clinic בפלורידה ובמינסוטה מוסמכים כמרכזי שבץ מקיפים

ובית החולים Mayo Clinic באריזונה מאושר על ידי הוועדה המשותפת כמרכז לשבץ ראשוני. במחלקת מיון 54 רופאים מטפלים בטיפול, בסך הכל עומדים לרשות 1500 רופאי חירום. פיקוח ותיאום רפואי של רופאים מטופלים על ידי צוות רופאים מהמכון הלאומי לרפואה דחופה (NIEM) והמרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC).

בקרוב

חולה יגיע באמבולנס ויזדקק לטיפול רפואי מיידי. בדוק את ההיסטוריה הרפואית של המטופל והאם הוא עדיין בחדר המיון או זקוק לטיפול. הצעות אלה יכולות להיות מועילות כאשר אתם סובלים מכאבים כאשר מטופלים נשלחים לרחובות לקבלת טיפול.

יש לנו אנשים רבים שמובאים לכאן בגלל מנת יתר

וכשהם מוכנים לעזוב, אף אחד לא בא לקחת אותם. שירות זה היה מועיל מאוד בעבר, אך לוקח שלוש שעות לשלוח רכב לשם. לא נהגנו – מטופלים לא בטוחים ב- Medicaid, אז היינו חייבים להיות בחדר המיון שלנו במשך שלוש עד ארבע שעות ויותר אם היינו מביאים אותם לכאן עם מנת יתר ולא היה להם. במהלך תקופת המחקר, 480 מטופלים עמדו בקריטריונים להכללה ו -399 מטופלים ביקרו ב- ED לאחר אבחנה AIS, ו -77 (16%) סבלו מאפנדיציט. פרוץ ה- COVID-19 הגדיל את מספר הקבלות והעיכובים בחירום מ- 87 ל -68 דקות. שיעור הקבלה לאשפוז בבית חולים היה 20 אחוזים, כאשר 40 אחוזים מאשפוזים באשפוז הגיעו מ- ED.

הזמנת רופא עד הבית 

 הזמנת רופא עד הבית חוסכת ממכם פקקים, במתנה בתורים וכמובן שמונעת חשיפה לחולים.