תפריט סגור

משרד מדידות

משרד מדידות לצורכי בנייה 

כדי להציג ולערוך מדידות נוכחיות וקשורות לפרויקט בנפרד או באוסף. כדי לערוך במהירות ובאופן אינדיבידואלי את המדידות באוסף שלך, הוא מציג רשימה של כל המדידות באוסף ובפרויקט הנוכחי, כמו גם המדידות עבור כל פרויקט. זה מגביל את הגישה להגדרות מדידה מסוימות על ידי שינוי מספר המדידות, זמן היום או אורך המדידה ופרמטרים אחרים.

אם ברצונך למקם מדידות שאינן כוח, מתח או זרם על ציר ה- x, תוכל להשתמש במדידות PlotVs. למדידות זמן (זמן – מתח תחום) יש ערכים אמיתיים וחייבת להיות בעל ערך אמיתי, כמו גם זמן היום ומשך המדידה.

תבניות מדידה הן מדידות ומשרד מדידות שנוצרו ממקורות נבחרים. ניתן גם ליצור ולהציג מדידות רצויות ממקורות mysource או s2p על ידי הכללתם בתבנית הפרויקט הרגילה.

לחץ פעמיים על המדידה הרצויה בפרויקט

לחץ על האגדה של תרשים המדידה ובחר שנה מדידה. כדי להוסיף מדידה לתרשים סכמטי, דיאגרמת מערכת או מסמך EM, בחר הוסף מדידות. אם הזמנת מדידה חדשה או העתקת מדידה קיימת וברצונך להציג אותה, הצב אותה בתבנית הפרויקט.

מדידות הן מידות משמעותיות ומופיעות בסוגריים במחרוזת המדידה

ערכי פרמטרי המדידה נמצאים בסוגריים בתוך סדרת המדידה, והרשימה מופרדת בפסיק. ערך הפרמטרים לטאטא המדידה ממוקם בסוגריים בתוך מחרוזת מדידה ומופרד באמצעות פסיקים ומופיע בסוגריים בתוך מחרוזת המדידה (הפרדת פסיקים).

לפני שתערוך פרמטרים או מדידות מטאטאות, כדאי שיהיה לך ידע כלשהו במה שמהווה שרשרת מדידה. הקלד "S" בתיבת הטקסט של המסנן כדי למצוא את הפרמטר S לכל מדידה בפרויקט שלך.

אינך צריך לספק רשימה של המדידות המועדפות עליך, שכן כל מדידה היא פשוט Eqn var עם שם. ניתן לציין מדידות על ידי לחיצה על כפתור "מועדפים" כדי לבחור אותן בתיבת הדו-שיח "הוספה / שינוי מדידה".

ניתן לציין מדידות מיושנות כדי להמשיך ולהופיע באפור ולהפוך את מצב המדידה המושבת או המאופשר. באפשרותך להעתיק, למחוק, לשנות או למחוק כל מדידה המשויכת לגרף על ידי לחיצה על צומת הגרף והצומת המשויך לו.

מדידות ניצול שטחי המשרד עוזרות לך לאשר שיש לך את הנכון הנכון ואתה באמת זקוק למטר המרובע בו אתה משתמש

מדידות אלו מסייעות בזיהוי אזורים לשיפור, כגון מדידות שגויות, ומאפשרות לבצע תיקונים, כגון מחסור באזורי מנוחה, מה שמביא לירידה בפריון.

בארצות הברית

הנקודות הטובות יותר של מדידת החלל נשלטות על ידי כללי איגוד בעלי הבניינים והמנהלים (BOMA). ישנן דרכים רבות ושונות למדוד שטחי משרדים, וסטנדרטים שונים למדידה מציגים בעיות שונות בקביעת גודל שטח, שכר דירה ועלויות. BomA הפכה לתקן לאדריכלים ומתכנני חדרים שעליהם להקפיד, אך ישנם מספר תקנים שונים למדידת השטח המרובע של שטחי משרדים מסחריים. בעוד שתקני BUMA המשתנים ללא הרף יכולים להוות מקור נהדר למי שלא מודד את שטח המשרדים שלהם מדי יום, הם הפכו לכלי חשוב ליצירת הבנה ברורה של מה ניתן ולא ניתן למדוד עבור העסק שלהם.